VTPMML
LATVIJAS UNIVERSITĀTES
Vides un tehnoloģisko procesu
matemātiskās modelēšanas laboratorija
LV

UK
Facebook  |  Jaunumi  |  Piedāvājumi  |  Personāls  |  Kontakti  |  Arhīvs |  meteo |  klimats  
Vides procesi
Tehnoloģiskie procesi
Citi
ERAF
GORWIND
TEMPUS
KALME
Aktuālie projekti
Pabeigtie projekti
Metodikas
Programmas
Mērierices
Gadi
Autori
Latvija
Ārzemes
MMP 2017
MEP 2014
OpenFOAM 2011
MMP 2010
Doktorantu kursi 2010
MEP 2008 CD
MMP 2006

Laboratorijas personāls

Laboratorijas vadītājs
Dr. fiz.
Uldis Bethers
bethers@latnet.lv 67033782
Laboratorijas vadītāja vietnieks
Dr. fiz.
Andris Jakovičs
Andris.Jakovics@lu.lv 67033779
Laboratorijas lietvedības administratore
Inese Suija inese.suija@lu.lv 67033780
Projektu personāls
Toms Akmens   67033745
Liene Bandeniece liene.bandeniece@lu.lv 67033780
Kristaps Bergfelds kristaps.bergfelds@gmail.com 67033796
Līga Bethere lbekere@gmail.com  
Pēteris Bethers pexiss@gmail.com  
Mihails Birjukovs michael.birjukov@gmail.com  
Daiga Cepīte-Frišfelde daiga.cepite@inbox.lv  
Valters Dzelme valters.dzelme@lu.lv 67033787
Dr. fiz.
Vilnis Frišfelds
frishfelds@latnet.lv  
Dr. fiz.
Staņislavs Gendelis
Stanislavs.Gendelis@lu.lv 67033783
Dr. fiz.
Vadims Geža
vadims.geza@gmail.com 67033784
Ilze Klints Ilze.Klints@lu.lv  
Dr. fiz.
Armands Krauze
armands.krauze2@inbox.lv 67033796
Dr. fiz.
Sergejs Pavlovs
Sergejs.Pavlovs@lu.lv 67033787
Jānis Ratnieks janis.ratnieks@fizmati.lv 67033787
Dr. fiz.
Andrejs Sabanskis
andrejs.sabanskis@lu.lv 67033796
Juris Seņņikovs jsenniko@latnet.lv  
Tija Sīle tija.sile@gmail.com  
Kirils Surovovs K10172@lu.lv 67033796
Andrejs Timuhins tim@modlab.lv  
Aigars Valainis aValainis@gmail.com  
Juris Venčels juris.vencels@gmail.com 67033745
Dr. fiz.
Jānis Virbulis
janis@modlab.lv 67033746
Ģirts Zāģeris girts.zageris@fizmati.lv 67033745