VTPMML
LATVIJAS UNIVERSITĀTES
Vides un tehnoloģisko procesu
matemātiskās modelēšanas laboratorija
LV

UK
Facebook Jaunumi Piedāvājumi Personāls Kontakti Arhīvs • meteo • klimats
Vides procesi
Tehnoloģiskie procesi
Citi
ERAF
GORWIND
TEMPUS
KALME
Aktuālie projekti
Pabeigtie projekti
Metodikas
Programmas
Mērierices
Gadi
Autori
Latvija
Ārzemes
MHD School 2019
MMP 2017
MEP 2014
OpenFOAM 2011
MMP 2010
Doktorantu kursi 2010
MEP 2008 CD
MMP 2006

Laboratorijas personāls

Laboratorijas vadītājs
Dr. fiz.
Uldis Bethers
bethers@latnet.lv
Laboratorijas vadītāja vietnieks
Dr. fiz.
Andris Jakovičs
Andris.Jakovics@lu.lv
Laboratorijas lietvedības administratore
Inese Suija inese.suija@lu.lv
Projektu personāls
Liene Bandeniece liene.bandeniece@lu.lv
Kristaps Bergfelds kristaps.bergfelds@gmail.com
Līga Bethere lbekere@gmail.com
Pēteris Bethers pexiss@gmail.com
Mihails Birjukovs michael.birjukov@gmail.com
Daiga Cepīte-Frišfelde daiga.cepite@inbox.lv
Valters Dzelme valters.dzelme@lu.lv
Dr. fiz.
Vilnis Frišfelds
frishfelds@latnet.lv
Dr. fiz.
Staņislavs Gendelis
Stanislavs.Gendelis@lu.lv
Dr. fiz.
Vadims Geža
vadims.geza@gmail.com
Ilze Klints Ilze.Klints@lu.lv
Dr. fiz.
Armands Krauze
armands.krauze2@inbox.lv
Dr. fiz.
Sergejs Pavlovs
Sergejs.Pavlovs@lu.lv
Dr. fiz.
Andrejs Sabanskis
andrejs.sabanskis@lu.lv
Juris Seņņikovs jsenniko@latnet.lv
Dr. fiz.
Tija Sīle
tija.sile@gmail.com
Kirils Surovovs K10172@lu.lv
Andrejs Timuhins tim@modlab.lv
Aigars Valainis aValainis@gmail.com
Juris Venčels juris.vencels@gmail.com
Dr. fiz.
Jānis Virbulis
janis@modlab.lv
Ģirts Zāģeris girts.zageris@fizmati.lv