ĒKAS SILTUMA PATĒRIŅA APRĒĶINS
atbilstoši Būvnormatīva LBN 002-01 prasībām

(atjaunots 19.09.2014.)

Jums tiek piedāvāta iespēja vienkāršoti aprēķināt pārvades siltuma zudumus jaunceļamajai vai renovējamajai ēkai atbilstoši Būvnormatīva LBN 002-01 "Ēku norobežojošo konstrukciju siltumtehnika" prasībām (logiem nepārsniedz 20% no katra stāva apkurināmās grīdas laukuma), izmantojot PAROC siltuma izolācijas materiālus.


Lai ēkas aprēķins tiktu veikts maksimāli tuvināti esošajai vai plānotajai situācijai ir precīzi jāizrēķina jūsu ēkas parametri un jāievada dotajos ievadlaukos. Īpašu uzmanību pievērsiet pēc iespējas precīzākai logu platības noteikšanai, jo tas ļoti būtiski ietekmē siltuma zudumu aprēķinu.


Lai aprēķinātu ēkas siltuma zudumus dažādos variantos, izmantojiet norādi "Atgriezties" rezultātu lapas augšējā kreisajā stūrī.


Konvektīvie (ventilācijas) siltuma zudumi un termiskie tilti aprēķinā nav iekļauti.


Ārējā un iekšējā apdare (piem., apmetums un reģipsis) ir iekļauta kopējās norobežojošo konstrukciju siltuma pretestības aprēķinā.


Granulu katlu apkurei ir pieņemti sekojoši parametri - zemākais granulu sadegšanas siltums 4200 kcal/kg (4,88 kWh/kg), katla lietderbības koeficients 0,85.


Aprēķinos var izvēlēties šādus siltuma izolācijas meteriālus:
• Sienu konstrukcijās - PAROC Linio 15 vai PAROC eXtra
• Ventilējamām pagrīdēm - PAROC eXtra
• Grīdām uz grunts - PAROC GRS20
• Bēniņu pārsegumiem - PAROC BLT
• Mansardu slīpajām jumta plaknēm - PAROC eXtraIzvēlieties aprēķinu veidu


 Jaunas ēkas būvniecība         Esošās ēkas renovācija